Kobieta z aparatami słuchowymi bierze udział w spotkaniu, śmieje się i rozmawia.
Ikona przedstawiająca aparat słuchowy BTE.
Centra Słuchu
ponad 600 w Polsce
Ikona przedstawiająca lekarza.
Centra Medyczne
ponad 20 lokalizacji
Ikona przedstawiająca dokumenty refundacyjne NFZ.
Refundacja NFZ
na aparaty słuchowe
Ikona przedstawiająca dłoń z unoszącym się nad nią sercem.
Pełne wsparcie
stacjonarnie i online

Myślisz o nowej pracy jako specjalista Audika?

Działamy na polskim rynku już ponad 30 lat, a nasze zespoły tworzą specjaliści z wielu różnych obszarów. Z roku na rok pomagamy coraz większej liczbie osób z ubytkiem słuchu odzyskać radość słyszenia – i poszukujemy nowych specjalistów, którzy nas w tym wesprą.

Szukasz wymarzonej pracy w obszarze zdrowia słuchu? A może chcesz po prostu czuć, że Twoja praca ma znaczenie i niesie realną wartość dla każdego pacjenta? Sprawdź, czym się zajmujemy!

Bezpłatne badania słuchu    Aparaty słuchowe

Zespół specjalistów przybija piątkę.

1. Poznaj nas lepiej


Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Jesteśmy specjalistami w zakresie profilaktyki i zdrowia słuchu. Zapewniamy naszym pacjentom pełną diagnostykę audiologiczną, w tym bezpłatne badania słuchu dostępne od ręki w każdym gabinecie. Współpracujemy z wysokiej klasy protetykami słuchu oraz lekarzami wielu specjalizacji. Prowadzimy sprzedaż aparatów słuchowych, które pomagają naszym pacjentom wrócić do świata dźwięków.

Audika w Polsce to sieć ponad 600 nowoczesnych Centrów Słuchu i 21 wyspecjalizowanych Centrów Medycznych.

Centra Słuchu Audika    Centra Medyczne

Protetyk słuchu zakłada pacjentowi zauszny aparat słuchowy.

Jak wygląda Audika w liczbach?

Są takie rzeczy, z których jesteśmy szczególnie dumni i chcemy się nimi podzielić. Działamy na polskim rynku już wiele lat i zatrudniamy wielu wysokiej klasy specjalistów. Dzięki temu z roku na rok pomagamy coraz większej liczbie pacjentów z ubytkiem słuchu, a naszym pracownikom możemy zapewnić komfortowe warunki pracy na jasnych, partnerskich zasadach.

Ikona przedstawiająca prawidłowo słyszące ucho na szarym tle.
Ponad 30 lat na rynku

Wcześniej działaliśmy jako Słuchmed. Staliśmy się częścią Audika Group, ale nasza misja pozostaje niezmienna.

Ikona przedstawiająca lekarza ze stetoskopem na szarym tle.
1150 świetnych pracowników

Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, którzy troszczą się o pacjentów i tworzą wyjątkową atmosferę pracy.

Ikona przedstawiająca wyciągniętą dłoń trzymająca serce na szarym tle.
176 tys. pacjentów rocznie

Zapewniamy bezpłatne badania, rehabilitujemy słuch i wspieramy ludzi zmagających się z niedosłuchem.

Ikona przedstawiająca zegar analogowy na szarym tle.
Najdłuższy staż pracy – 30 lat

Chcemy, by praca w naszej firmie dawała poczucie sensu na długie lata. Jesteśmy dumni, gdy nam się to udaje!

Każdy nasz pacjent to wyjątkowa historia

Mirosława Sarna jest Olimpijką i Mistrzynią Europy w skoku w dal, a od 2022 roku także naszą pacjentką. Pierwsze problemy ze słuchem zauważyła już kilkanaście lat temu. Odwiedziła gabinet Audika, w którym znaleźliśmy rozwiązanie.


Więcej historii pacjentów   Kanał YouTube

TRANSKRYPCJA DŹWIĘKU TRANSKRYPCJA OBRAZU
Spokojna muzyka w tle. Logotyp Audika oraz napis „Historie naszych pacjentów. Mirosława Sarna – Olimpijka i Mistrzyni Europy”.
MS: Nazywam się Mirosława Sarna. Urodziłam się w 1942 roku. Jestem byłą reprezentantką Polski w lekkiej atletyce, olimpijką. Sportem interesowałam się od najmłodszych lat. Wśród rówieśników absolutnie wyróżniałam się cechami motorycznymi. Skocznością, szybkością, siłą. W szkole podstawowej na SKS-ie byłam jedną z najlepszych lekkoatletek. Mirosława Sarna siedzi na pomalowanej na zielono ławce w parku, znajduje się przodem do kamery. Bohaterka ma białe włosy sięgające ramion i ściętą równo grzywkę. Jest ubrana w jasnobeżową marynarkę, białą koszulę z kwiatowym wzorem, jasne spodnie, białe buty sportowe oraz podłużne, eleganckie okulary przeciwsłoneczne. Opowiada o sobie i przegląda album z czarno-białymi zdjęciami, z których część pojawia się w formie przerywników.
MS: Dwa razy w tygodniu chodzę na pływalnię. Pływanie kiedyś było moją zmorą, a teraz jest czymś, co polubiłam. Więc... dwa razy w tygodniu pływalnia, w drodze na trening siłownia zewnętrzna. Szczególnie, jak jest taka pora, jak teraz – bo muszę utrzymywać formę, będąc trenerem. Bohaterka uśmiecha się, opowiadając o swoim życiu. Wciąż siedzi na ławce i co jakiś czas przegląda album ze zdjęciami. W parku jest cicho, spokojnie. Świeci słońce, dookoła widać zieleń  panuje piękna, wiosenna pogoda.
MS: Najważniejszym moim sukcesem, z którego jestem dumna i wspominam z rozrzewnieniem do tej pory, był start na Olimpiadzie. Były również starty, które bardzo zapisały się w mojej pamięci. To było Mistrzostwo Europy w rok później po Olimpiadzie w Meksyku, gdzie wygrałam z Mistrzynią Olimpijską. Mirosława Sarna ożywia się, gdy mówi o swoich sukcesach. Co jakiś czas ujęcia z parku są przerywane planszami pełnymi czarno-białych zdjęć, na których widać sportowców, stadion i tłumy na widowni. Na jednym ze zdjęć widać samą bohaterkę reportażu podczas wykonywania skoku w dal.
MS: Więc dla mnie to był niesamowity sukces. Stanęłam na najwyższym podium. Usłyszałam Mazurka Dąbrowskiego, który zawsze jest pełen wzruszeń  chyba nie tylko dla tych, co stoją na podium. Pojawia się plansza z czarno-białym zdjęciem, na którym znajduje się podium olimpijskie oraz zwycięzcy  w tym również Mirosława Sarna.
Podniosła muzyka w tle. Bohaterka wstaje z zielonej, parkowej ławki i przechadza się po alejkach. Ujęcia są nakręcone w zwolnionym tempie. W tle widać drzewa, trawniki, klomby kwiatów oraz Pomnik Henryka Sienkiewicza z dużym, metalowym napisem Quo vadis” na postumencie. Otoczenie wkrótce zmienia się z parku na ulice miejskie z elegancką, zabytkową zabudową.
MS: Pierwsze problemy ze słuchem zaczęły się dosyć dawno. Myślę, że to było nawet kilkanaście lat temu, ale ten niedosłuch... on mi nie doskwierał. Ja tylko wtedy starałam się siadać gdzieś w pierwszych rzędach, jak byłam w teatrze czy na jakimś spektaklu albo na radzie pedagogicznej. Mirosława Sarna idzie chodnikiem wzdłuż beżowej ściany budynku z ozdobną elewacją. Mija kolejne witryny sklepów i lokali usługowych. Ulicami przejeżdżają pojedyncze samochody, a słońce mocno świeci.
MS: No, ale zaczęło to być coraz bardziej dokuczliwe. Zauważyły to również moje córki w kontaktach takich... że tak powiem, domowych. Bohaterka dociera do dużej witryny kawiarni. Szyby pokrywają zdjęcia ciast, tortów i wiśni. Tuż obok znajdują się też stoliki kawiarniane dla gości.
Energiczna muzyka w tle. Pojawia się przerywnik, na którym widać butelkowozielony szyld z mosiężnym, jakby odręcznym napisem Kawiarnia.
MS: Rozwiązanie problemu znalazłam w salonie Audika, gdzie spotkałam się z bardzo profesjonalną i sympatyczną obsługą przez specjalistów. Najpierw zdiagnozowano mój ubytek słuchu, postawiono odpowiednią diagnozę. Potem wspólnie, że tak powiem, żeśmy wybierali rodzaj aparatu, który byłby najbardziej korzystny. Widać, jak bohaterka odbiera kawę i ciasto przy ladzie w przytulnym, eleganckim lokalu. Światło jest przytłumione, okna bardzo duże, a kolorystyka utrzymana w odcieniach beżu i ciepłej bieli. W środku znajduje się jeszcze kilka innych osób, które czekają w kolejce. Mirosława Sarna wychodzi na dwór, by usiąść na świeżym powietrzu.
MS: No, mnie najbardziej pasuje aparat wewnątrzuszny. Dlatego, że jest on niewielki, mały i dzięki niemu mogę normalnie czerpać z życia wszystko, co się da. Bohaterka opowiada o swoich doświadczeniach, siedząc wygodnie przy okrągłym stoliku kawiarnianym. Towarzyszy jej ubrana na czarno kobieta z jasnymi, delikatnie kręconymi włosami i okularami przeciwsłonecznymi typu pilotki w złotych oprawkach. Kobiety rozmawiają i śmieją się przy kawie.
Spokojna muzyka w tle. Zbliżenie ukazuje jasnoszarą, kamienną rzeźbę dyrygenta. Za nią znajduje się przeszklona ściana, a także główne wejście do budynku opatrzone stalowoszarym szyldem Międzynarodowe Centrum Kultury Filharmonia Świętokrzyska. Mirosława Sarna otwiera ciężkie, szklane drzwi i wchodzi nimi do środka.
MS: U mnie muzyka zawsze była w domu, bo jak dzieci chodziły do szkoły muzycznej, musiały ćwiczyć w domu. Więc tej muzyki było pełno. Ale była muzyka również z okazji różnych spotkań okazjonalnych. Na Boże Narodzenie kolędy, granie, śpiewanie... także cały czas była muzyka. Bohaterka idzie długim korytarzem do kasy biletowej. Wnętrze filharmonii jest bardzo nowoczesne. Dużo w nim szarości, szkła i metalowych elementów. Przy białym suficie widać co kilka metrów tabliczkę ze strzałką i napisem Kasa. Mirosława Sarna podchodzi do lady, otrzymuje bilet oraz informator koncertowy na maj i czerwiec 2022. W kolejnym ujęciu jest już na dworze przed głównym wejściem, gdzie przygląda się wielkiej, kamiennej rzeźbie muzyka grającego na trąbce.
MS: Jak córki opuściły, że tak powiem, rodzinne pielesza, to ja znalazłam muzykę w filharmonii, do której chętnie chodzę na różne spektakle. Nie tylko na muzykę symfoniczną, ale na różne. Swojego czasu byłam zakochana w transmisjach z Metropolitan Opery. Bohaterka rozgląda się po wnętrzu budynku filharmonii. Światło jest przytłumione, ściany i sufity jednolicie białe, a większość przestrzeni zajmują potężne drzewa doniczkowe, zwisające bluszcze i egzotyczne krzewy. Kolejne ujęcia pokazują inne pomieszczenia, w których zieleni jest równie dużo, ale pojawiają się też drewniane, proste sztalugi z wystawionymi obrazami.
MS: Aż się sama zdziwiłam, że taka miłość u mnie wyszła do tego. I teraz mi tak jest smutno, bo już nie ma tego. Chodzę do filharmonii, do Kieleckiego Centrum Kultury, gdzie tutaj mamy w Kielcach super repertuar. Naprawdę, jest mnóstwo różnych wydarzeń kulturalnych, z którymi możemy się spotkać. Mirosława Sarna opowiada o muzyce i przechadza się po kolejnych pomieszczeniach. Widać nowoczesne elementy architektoniczne, białe sufity pokryte wypukłymi wzorami fal lub trójkątów, a także ogromny żyrandol w kształcie sześcianu zbudowany z metalowych, wypolerowanych rurek i gęsto rozmieszczonych, małych żarówek. Znajduje się tam też duże lustro, białe pianino i potężne, kamienne schody.
MS: I właśnie mając aparat, nie ma problemu. Bo najmniejszy problem to może był w filharmonii, gdzie jest świetna akustyka. Natomiast na przedstawieniach teatralnych to jest niezbędny aparat słuchowy. Bohaterka przygląda się zamieszczonemu na ścianie planowi widowni. Ogląda też jeszcze obrazy wystawione na sztalugach. Jeden z nich przedstawia potężne, pokryte śniegiem drzewo wyginające się w łuk. Za nim znajduje się wysoki krzyż, a tło stanowi wieczorne niebo z dobrze widocznym księżycem.
MS: Jako trener muszę mieć dobry kontakt z zawodnikiem. Dlatego, że inaczej... no, trudno byłoby pracować. Aparat mi to bardzo ułatwia. Myślę, że nie wszyscy nawet zauważyli, że ja mam ten aparat. Bo on jest taki niewidoczny, wewnątrzuszny. Więc jest bardzo dobrze. Mirosława Sarna znów siedzi na pomalowanej na zielono ławce w parku i mówi, znajdując się przodem do kamery. Ujęcie zostaje przerwane nagraniem młodych ludzi trenujących bieg na czerwonej bieżni wokół stadionu sportowego. Gdzieś w tle dalej słychać śpiew ptaków z wiosennego parku.
Energiczna muzyka w tle. Bohaterka wchodzi do nowoczesnego Centrum Słuchu Audika. Gabinet jest jasny, przytulny i utrzymany w odcieniach ciepłego beżu oraz bieli. Wypełniają go rośliny doniczkowe i szklane gablotki. Przy ladzie na Mirosławę Sarnę czeka już protetyk słuchu  uśmiechnięta kobieta z jasnymi włosami ubrana w białą, schludną koszulę. Kobiety zaczynają rozmawiać.
MS: Wizyta w salonie Audika jest bardzo profesjonalna. Znajdując się w salonie, od razu czujemy się bardzo zaopiekowani. Jest postawiona odpowiednia diagnoza, jest odpowiedni dobór aparatów. Protetyk słuchu zaprasza bohaterkę do pomieszczenia, w którym odbywają się konsultacje. Mirosława Sarna przymierza tam różne rodzaje aparatów słuchowych i ocenia, który z nich odpowiada jej najbardziej.
MS: Jestem bardzo zadowolona z tego, że nabyłam aparaty w firmie Audika. Spotkałam się tam z fantastyczną, profesjonalną obsługą i wszystkich, którzy mają niedosłuch, namawiałabym na to, żeby znaleźli w tym miejscu swoje aparaty. Bohaterka rozmawia z protetykiem słuchu. Żywo gestykuluje i uśmiecha się. Później kobiety przechodzą do fizycznego badania uszu Mirosławy Sarny, które specjalista delikatnie wykonuje przy pomocy otoskopu.
MS: O ile chcą żyć pełnią życia i nie być wykluczeni z jakiegoś takiego czynnego życia kulturalnego, społecznego. Ta firma dostarcza wszystko, czego potrzeba ludziom z niedosłuchem. Protetyk słuchu przeprowadza kolejne badania, by upewnić się, który aparat słuchowy będzie najlepszy dla pacjentki. Kobiety rozmawiają, specjalista chodzi po pomieszczeniu, a bohaterka sprawdza w ten sposób jakość swojego słyszenia w różnych sytuacjach akustycznych. Po zakończonej konsultacji podają sobie ręce na pożegnanie.
Spokojna muzyka w tle. Gabinet odwiedza dyrektor Audika. Mężczyzna ubrany w ciemny garnitur rozmawia z bohaterką, a w końcu żegna pacjentkę bukietem biało-fioletowych kwiatów, ciepłym uśmiechem i uściśnięciem ręki.
MS: Życie bez pasji byłoby nudne. Ja myślę, że każdy przynajmniej powinien mieć jedną pasję. Mirosława Sarna znów znajduje się na zielonej ławce w parku. Wygląda na bardzo szczęśliwą, gdy podsumowuje swoją opowieść.
Spokojna muzyka w tle. Logotyp Audika na białym tle oraz napis „Film powstał w ramach współpracy barterowej”.

W jakich jeszcze krajach działa Audika Group?

Jesteśmy częścią międzynarodowej społeczności Audika Group, która zrzesza ponad 5000 specjalistów zdrowia słuchu w prawie 30 krajach na całym świecie. Wspólnie dążymy do tego, by jeszcze więcej pacjentów z ubytkiem słuchu mogło powrócić do wyjątkowego świata dźwięków i odzyskać radość słyszenia na nowo.

Australia  Belgia  Brazylia  Chiny  Dania  Francja  Grecja  Hiszpania  Holandia  Irlandia  Irlandia Północna  Izrael  Japonia  Kanada  Malezja  Nowa Zelandia  Polska  Portugalia  Singapur  Stany Zjednoczone  Szwajcaria  Szwecja  Turcja  Węgry  Włochy  Wielka Brytania

Poznaj Audika Group    Dlaczego Audika

Specjaliści Audika Group rozmawiają w gabinecie.

2. Warunki pracy i benefity


Co oferujemy na dobry początek pracy?

1

Stabilna umowa o pracę
Zatrudniamy na jasnych zasadach. Możesz liczyć na umowę o pracę albo B2B – jak wolisz.

2

Pensja podstawowa i system premiowy
Wynagradzamy zaangażowanie i dążymy do tego, by każdy czuł się u nas doceniony.

3

Realny work-life balance
Szanujemy prywatny czas naszych specjalistów i chcemy, by mieli przestrzeń na pasje.
Specjaliści z działu personalnego pracują razem przy laptopie.

Biura i gabinety – tutaj działamy na co dzień

Większość naszych specjalistów od zdrowia słuchu na co dzień pracuje w Centrach Słuchu Audika, które tworzą sieć aż ponad 600 nowoczesnych gabinetów protetyki słuchu na terenie kraju. Jest tam wszystko, czego potrzeba do efektywnej pracy protetyka.

Zespoły centralne jak np. logistyka, marketing, księgowość czy dział prawny działają w dwóch lokalizacjach – biurach w Warszawie i Lublinie. Mamy tam nie tylko ergonomiczne stanowiska do pracy biurowej, ale również przestrzenie kreatywne, wypoczynkowe i konferencyjne.

Zobacz nasze gabinety   Profil na LinkedIn

Zdjęcie Centrum Słuchu Audika oraz sali konferencyjnej biura w Warszawie.

Jakie zyskujesz u nas benefity?

Praca w naszej firmie wiąże się z licznymi benefitami, dzięki którym możesz szybciej rozwijać się zawodowo i jeszcze ciekawiej spędzać wolny czas. Proponujemy pakiet prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenie grupowe, ale także dofinansowanie zajęć sportowych czy biletów na wydarzenia kulturalne. Prowadzimy też w firmie program rekomendacji pracowników!

Ikona przedstawiająca maski teatralne na szarym tle.
dofinansowanie biletów do kina i teatru
Ikona przedstawiająca dokumentację pacjenta na szarym tle.
pakiet prywatnej opieki medycznej
Ikona przedstawiająca trenera na szkoleniu na szarym tle.
wewnętrzne szkolenia i wsparcie
Ikona przedstawiająca puchar sportowy na szarym tle.
dofinansowanie zajęć sportowych
Ikona przedstawiająca tarczę z wizerunkiem człowieka na szarym tle.
opcja ubezpieczenia grupowego
Ikona przedstawiająca worek pieniędzy na szarym tle.
dofinansowanie szkoleń i kursów
Ikona przedstawiająca rozmowę w postaci komiksowych dymków na szarym tle.
program rekomendacji pracowników
Ikona przedstawiająca pinezkę lokalizacji wraz z mapą na szarym tle.
możliwość częściowej pracy zdalnej
Ikona przedstawiająca kubek kawy na szarym tle.
pyszna kawa i herbata za darmo
Ikona przedstawiająca wyrzutnię konfetti na szarym tle.
spotkania integracyjne i imprezy

Wspieramy rozwój poprzez szkolenia i webinary

Zależy nam na tym, by nasi pracownicy mieli wystarczającą przestrzeń do rozwoju w kierunkach, które najbardziej ich interesują. Dlatego zapewniamy niezbędne narzędzia. Organizujemy różne szkolenia i webinary wewnątrz struktury firmy, ale zachęcamy też do korzystania z ofert zewnętrznych instytucji szkoleniowych.

Przynajmniej raz w tygodniu każdy specjalista może wziąć udział w naszym wewnętrznym webinarze. Co więcej – każdy pracownik może zgłosić swój własny temat spotkania. Bądź na bieżąco z najnowszą wiedzą specjalistyczną, śledząc nasze social media!

Profil na Facebooku    Profil na LinkedIn

Specjalista Audika podczas szkolenia online.

Znasz już nasze Centrum Szkoleniowe Audika?

Nasi specjaliści stale pozyskują nową wiedzę w zakresie zdrowia słuchu i nowoczesnych technologii. Już kilka lat temu utworzyliśmy własne Centrum Szkoleniowe, by mogli robić to w maksymalnie komfortowych warunkach i przyjemnej formie.

Centrum Szkoleniowe mieści się po sąsiedzku” z przestrzeniami biurowymi Audika w Warszawie. Szkolenia mają charakter wyjazdowy, zapewniamy więc dojazd, pobyt w hotelu i wyżywienie. Zajęcia prowadzą trenerzy z wieloletnim praktycznym doświadczeniem i ogromnym zapleczem wiedzy. Poznaj ich lepiej!

Centrum Szkoleniowe Audika podczas codziennej pracy na szkoleniach.

Anna Gorzkiewicz – dyrektor ds. szkoleń w Centrum Szkoleniowym Audika.
Anna Gorzkiewicz

Dyrektor ds. szkoleń
LinkedIn · Kontakt

Amanda Szmigiel – trener wewnętrzny w Centrum Szkoleniowym Audika.
Amanda Szmigiel-Piotrowska

Trener wewnętrzny
LinkedIn · Kontakt

Sylwia Górecka – trener wewnętrzny w Centrum Szkoleniowym Audika.
Sylwia Górecka

Trener wewnętrzny
LinkedIn · Kontakt

3. Dostępne stanowiska


Kto tworzy naszą firmę i jak wygląda współpraca?

Większość naszych specjalistów to pracownicy Centrów Słuchu, czyli nowoczesnych gabinetów protetyki słuchu dostępnych w całej Polsce. Ich codzienną pracę wspierają zespoły centralne, które mają biura w Lublinie i Warszawie. Nad wszystkim czuwa zaś kadra kierownicza, która często odwiedza obie lokalizacje biurowe oraz Centra Słuchu i Centra Medyczne.

Młoda kobieta w okularach stoi na ciemnym tle.

Stanowiska biurowe – Warszawa i Lublin

Jesteśmy sporą organizacją, która zatrudnia ponad 1000 pracowników o wielu talentach i specjalizacjach. Poza zespołami działającymi w Centrach Słuchu mamy też działy wspierające różne codzienne procesy z centralnych biur w Warszawie i Lublinie. Najwięcej naszych ofert pracy dotyczy stanowisk w gabinetach, ale być może również tutaj znajdziesz coś dla siebie?

 

Ikona przedstawiająca słuchawkę telefonu stacjonarnego na szarym tle.
Zdalna obsługa pacjenta

Umawiamy i potwierdzamy wizyty, wprowadzamy dane do systemów, a także obsługujemy pacjentów przez telefon.

Ikona przedstawiająca pinezkę lokalizacji wraz z mapą na szarym tle.
Logistyka i zaopatrzenie

Czuwamy nad stanami magazynowymi produktów i zapewniamy ich dostęp w naszych gabinetach.

Ikona przedstawiająca obwody elektryczne na szarym tle.
Wsparcie IT

Tworzymy rozwiązania technologiczne, dzięki którym firma może działać jeszcze sprawniej i skuteczniej.

Ikona przedstawiająca skrzyżowane narzędzia na szarym tle.
Inwestycje i rozwój

Otwieramy nowe gabinety i dokładamy starań, by były wygodnym i nowoczesnym miejscem pracy.

Ikona przedstawiająca rozmowę w postaci komiksowych dymków na szarym tle.
Szkolenia wewnętrzne

Prowadzimy szkolenia, dzięki którym nasi pracownicy rozwijają się i zdobywają nową, specjalistyczną wiedzę.

Ikona przedstawiająca wyciągniętą dłoń trzymająca serce na szarym tle.
Dział personalny (HR)

Rekrutujemy nowych specjalistów, zapoznajemy z firmą i prowadzimy działania employer brandingowe.

Ikona przedstawiająca worek pieniędzy na szarym tle.
Księgowość i finanse

Utrzymujemy porządek w finansach firmy i wspieramy pracowników w działaniach związanych z fakturami.

Specjalista na stanowisku dyrektor regionu podczas pracy.

Stanowiska kierownicze – zespoły regionalne

Dyrektorzy zajmują się optymalizowaniem różnych procesów, motywowaniem swoich specjalistów, a także szukaniem rozwiązań. W przypadku dyrektorów regionalnych kluczowy jest ciągły rozwój Centrów Słuchu oraz Centrów Medycznych Audika w regionie.

• optymalizacja pracy i wspieranie swojego zespołu;
• ustalanie celów, wyznaczanie ścieżek i dążenie do realizacji;
• rozwijanie sieci Centrów Słuchu i Centrów Medycznych.

Zobacz oferty pracy    Rekrutacje LinkedIn

Wiesz, jak wygląda u nas rozwój kariery?

1

Możesz zacząć bez doświadczenia
Ważne są dla nas kwalifikacje i chęć do pracy. Doświadczenie przyjdzie z czasem.

2

Możesz liczyć na wyróżnienie i awans
Nagradzamy zaangażowanie i dobre efekty pracy każdego naszego specjalisty.

3

Możesz zmienić specjalizację
Jeśli poczujesz kiedyś, że potrzebujesz dużej zmiany – zmień dział, a nie pracodawcę.
Specjalista rozmawia z przełożonym o rozwoju swojej kariery w Audika.

4. Praktyki zawodowe

Jesteś przyszłym protetykiem słuchu i szukasz miejsca do odbycia praktyk zawodowych? Zapraszamy do nas!

Dlaczego warto zdecydować się na praktyki w Audika Polska? 

• Pokażemy Ci, jak wygląda praca protetyka w nowoczesnym gabinecie.
• Zapoznamy Cię z najnowszym sprzętem diagnostycznym.
• Damy Ci możliwość poznania specyfiki pracy w dużej, organizacji.
• Doświadczone koleżanki i koledzy z branży odpowiedzą na Twoje pytania.
• Opiekun praktyk zapewni Ci wsparcie przez cały okres współpracy.

Praktyki w Audika to możliwość zbudowania solidnych fundamentów do przyszłej pracy z pacjentem.

Jesteśmy największym pracodawcą w branży protetyki słuchu w Polsce. Mamy ponad 600 gabinetów w całym kraju! Każdego dnia nasi pracownicy pomagają osobom z niedosłuchem wrócić do świata dźwięków.

Współpracujemy z liczącymi się uczelniami w kraju. Jesteśmy partnerem Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego oraz Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu w zakresie współpracy dydaktyczno-naukowej.

Zgłoszenia na praktyki przyjmujemy przez cały rok. Wystarczy wypełnić krótki formularz. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zapraszamy na praktyki w Audika!

Praktyki zawodowe

5. Jak wygląda rekrutacja


Jak przygotować się do procesu rekrutacji?

1

Dowiedz się więcej o firmie
Większość ważnych informacji o znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz LinkedIn.

2

Zastanów się nad oczekiwaniami
Upewnij się, że to, co proponuje nasza firma, jest spójne z Twoimi oczekiwaniami co do kariery.

3

Przygotuj dokumenty
Upewnij się, że Twoje CV zawiera aktualne dane kontaktowe i dobrze opisuje doświadczenia.
Kobieta przygotowuje się do rekrutacji w Audika.
Zdjęcie nowoczesnej recepcji w Centrum Medycznym Audika.

Krok 1. Znajdź najlepszą ofertę pracy dla siebie

Ciągle otwieramy nowe gabinety i poszerzamy szeregi poszczególnych działów. Potrzebujemy specjalistów z różnych dziedzin, więc z całą pewnością znajdziesz u nas wiele ciekawych ofert pracy pasujących do Twojej ścieżki rozwoju i potrzeb.

Rekrutujemy przede wszystkim na portalu Pracuj.pl oraz LinkedIn. Możesz tam aplikować na dowolną z dostępnych ofert pracy, a cały proces składania aplikacji zajmie Ci nie więcej niż 5-10 minut.

Zobacz oferty pracy    Rekrutacje LinkedIn

Krok 2. Rozmowa przez telefon?

Jeśli złożona przez Ciebie aplikacja będzie spójna z tym, jakich cech i umiejętności szukamy na danym stanowisku, poprosimy o możliwość krótkiej rozmowy telefonicznej z rekruterem. Bez obaw – nie będziemy sprawdzać teraz Twojej specjalistycznej wiedzy. Porozmawiamy o Twoich doświadczeniach oraz w jakiej współpracy czujesz się najlepiej.

Karolina Buda – starszy specjalista ds. rekrutacji w Audika.
Karolina Buda

Starszy specjalista ds. rekrutacji
LinkedIn · Kontakt

Agnieszka Harczuk

Młodszy specjalista ds. rekrutacji
LinkedIn · Kontakt

Katarzyna Żmuda

Młodszy specjalista ds. rekrutacji
LinkedIn · Kontakt

Aleksandra Kostrubiec

Młodszy specjalista ds. rekrutacji
LinkedIn · Kontakt

Kandydat na specjalistę Audika podczas spotkania rekrutacyjnego online.

Krok 3. Poznajmy się na spotkaniu online

Kolejny etap to rozmowa rekrutacyjna online, podczas której poznasz swojego bezpośredniego przełożonego. Porozmawiacie przede wszystkim o Twoich oczekiwaniach, przyszłym zakresie obowiązków i różnych kwestiach merytorycznych.

Ostateczna decyzja zależy od stron uczestniczących w spotkaniu – reprezentanta firmy oraz Ciebie. Po kilku dniach otrzymasz telefon z wiadomością, czy możemy zaproponować Ci współpracę.

Online (Microsoft Teams)    Stacjonarnie (nasze biura)

Czy widzisz u nas swoją przyszłą karierę?

Jeśli jesteś w tym miejscu w procesie rekrutacji, cała reszta znajduje się już tylko w Twoich rękach. Najprawdopodobniej na dobry początek zaproponujemy umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny, podczas którego poznasz zasady działania firmy, wewnętrzne narzędzia do pracy i wiele naprawdę cudownych osób.

Kiedy szukamy specjalistów, nastawiamy się na długą współpracę. Jeśli myślisz podobnie, znajdź najlepszą ofertę pracy na naszym profilu Pracuj.pl albo LinkedIn i pozwól nam się poznać!

Zobacz oferty pracy    Rekrutacje LinkedIn

Grupa pracowników Audika w biurze.